Wagi Samochodowe

PL EN

Waga z burtami bocznymi

SerwisSerwis

Firma Elektroniczne Systemy Ważące TEST jest wyspecjalizowanym zakładem zajmującym się wagami przemysłowymi, a w szczególności wagami samochodowymi.

Serwisujemy wagi samochodowe wszystkich producentów, którzy sprzedają wagi na terenie Polski.

Posiadamy zestaw niezbędnych części zamiennych do natychmiastowego użycia, a dział serwisowy jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i naprawy wag.

Dla klientów, którzy podpisują umowy serwisowe gwarantujemy naprawę wagi w ciągu 24 godzin.

Serwisujemy wagi samochodowe wszystkich producentów, którzy sprzedają wagi na terenie Polski, a w szczególności firm: ESW TEST, PIVOTEX, TAMTRON, SCHENCK, PRECIA MOLEN, AUTOMATYKA, POMORSKIE WAGI ...
Copyright © 2008 Elektroniczne Systemy Ważące TEST www.eswtest.pl, www.wagi-samochodowe.com.pl.
Główną specjalizacją naszej firmy są elektroniczne wagi samochodowe. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wag samochodowych, od produkcji, przez dostawę, po montaż. Waga samochodowa doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm prowadzących skup i sprzedaż towarów masowych. Oferowane przez naszą firmę wagi samochodowe niosą za sobą wiele zalet. Są szybkie i sprawne w montażu, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany ich miejsca w przyszłości. Są trwałe i odporne na korozję, co za tym idzie nie wymagają konserwacji. Ponadto posiadają nowoczesne oprogramowanie i łatwość łączenia systemu wagowego z innymi systemami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom serwisujemy także wagi samochodowe rozmaitych producentów. Jako zespół doświadczonych fachowców, w każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i pomocą. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej klasy, solidne i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!