Wagi Samochodowe

PL EN

Legalizacja wzorcami masy

O nasSiedziba firmy

Firma Elektroniczne Systemy Ważące TEST istnieje od 1985 roku. Jesteśmy Firmą specjalizującą się w produkcji, montażu i serwisie wag samochodowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. Aby zapewnić pełny i kompleksowy serwis wag współpracujemy również z takimi firmami jak:

 • Rhewa
 • Precia Molen,
 • Lubelska Fabryka Wag,
 • HBM,
 • Flintec,
 • CAS.

 • Ciągle podwyższamy swoje kwalifikacje aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W ostatnim czasie uzyskaliśmy certyfikat TÜV upoważniający dopuszczanie nowobudowanych wag samochodowych do użytku na terenie Unii Europejskiej.

  Nasza główna specjalizacja to elektroniczne wagi samochodowe.

  Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne wykonywanie zleconych prac.

  Dyplom PIP
  Certyfikat TÜV
  Certyfikat GUM
  Certyfikat Rhewa
  Certyfikat NMi
  Copyright © 2008 Elektroniczne Systemy Ważące TEST www.eswtest.pl, www.wagi-samochodowe.com.pl.
  Główną specjalizacją naszej firmy są elektroniczne wagi samochodowe. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wag samochodowych, od produkcji, przez dostawę, po montaż. Waga samochodowa doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm prowadzących skup i sprzedaż towarów masowych. Oferowane przez naszą firmę wagi samochodowe niosą za sobą wiele zalet. Są szybkie i sprawne w montażu, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany ich miejsca w przyszłości. Są trwałe i odporne na korozję, co za tym idzie nie wymagają konserwacji. Ponadto posiadają nowoczesne oprogramowanie i łatwość łączenia systemu wagowego z innymi systemami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom serwisujemy także wagi samochodowe rozmaitych producentów. Jako zespół doświadczonych fachowców, w każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i pomocą. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej klasy, solidne i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!