Wagi Samochodowe

PL EN

Zbrojenie pomostu wagi

OfertaOferta firmy Elektroniczne Systemy Ważące TEST obejmuje kompletną usługę od produkcji przez dostawę i montaż wag samochodowych. Nasza Firma specjalizuje się również w serwisie wag samochodowych różnych producentów tj. Schenck Process, Pivotex, Precia Molen, Pomorskie Wagi, Tamtron, Automatyka Serwis, ŁZG Łęczyca.

Jako jedna z nielicznych firm naprawiamy terminale i procesory wagowe zastosowane przy wagach samochodowych w/w firm.

Wykonujemy również wzorcowanie i legalizację wag samochodowych za pomocą własnych wzorców masy, które posiadają certyfikat Głównego Urzędu Miar.

Główną specjalizacją firmy są wagi samochodowe.

Copyright © 2008 Elektroniczne Systemy Ważące TEST www.eswtest.pl, www.wagi-samochodowe.com.pl.
Główną specjalizacją naszej firmy są elektroniczne wagi samochodowe. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wag samochodowych, od produkcji, przez dostawę, po montaż. Waga samochodowa doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm prowadzących skup i sprzedaż towarów masowych. Oferowane przez naszą firmę wagi samochodowe niosą za sobą wiele zalet. Są szybkie i sprawne w montażu, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany ich miejsca w przyszłości. Są trwałe i odporne na korozję, co za tym idzie nie wymagają konserwacji. Ponadto posiadają nowoczesne oprogramowanie i łatwość łączenia systemu wagowego z innymi systemami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom serwisujemy także wagi samochodowe rozmaitych producentów. Jako zespół doświadczonych fachowców, w każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i pomocą. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej klasy, solidne i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!